2014 Merinos Halı modelleri

Dekoratif halı modelleri Merinos halı yeni modelleri resimleri fiyatları en güzel merinos halı modelleri 2014 halı modelleri…

Efendim yenihalılar.com‘daki arkadaşlar sayesinde epey bir zamandır halılar ilgili makale yazmıyordum, zira bu adamlar zaten yeterince araştırıp, tüm halı markalarını didik didik ederek takipçilerine sağlam bilgiler sunuyorlar. En yeni, en güzel halıları burada bulabiliyorsunuz. Ben bile halı ile ilgili yenilikleri buradan takip etmeye çalışıyorum. Sizede tavsiye ederim bu arada, halı alacaksanız bu siteye göz atmadan hareket etmeyin.

Gelelim konumuza Merinos yepyeni koleksiyonlar ile 2014 yılına merhaba dedi. Bu koleksiyonlardan modern desenlerin ağırlıkta olduğu Verda serisi dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim. Modern desenlerin yanında geçen yıl pek bir moda olan çiçekli halılarada rastlıyorsunuz koleksiyonda, dolayısı ile modern halı istiyorsanız bu koleksiyona göz atmanızı tavsiye ederim. Ancak ürün fiyatlarına ulaşamadım, yenihalılar.com’dan aldığım bilgiye göre koleksiyonlar daha çok yeni olduğu için Merinos henüz fiyatlar hakkında bir açıklama yapmamış.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir