2014 Genç kız odası modelleri (Caploonba Tiffany)

2014 genç odası modelleri fiyatları resimleri caploonba genç odası çeşitleri fiyatları modern genç kız odası mobilyaları yeni genç odası modelleri 2014…

Genç odası takımlarına olan ilgi bir çığ gibi büyürken, bir zamanlar tek tük rastladığımız, bilindik markaların dışındaki üreticilerin sayısıda hızla arttı. Sadece çocuk, genç ve bebek odası üretimi yapan,  sadece bu işe kanalize olmuş markalar farklı ve ilginç isimler ile karşımıza çıkıyorlar. Eskiden bu tip ürünlerde ilk akla gelen markaların tahtınıda sallayacak konuma gelen markalar bile var aralarında. Örneğin son bir kaçyıldır mercek altına aldığımız ve binbirdekor.com sayfalarında sizlerle sürekli olarak paylaştığımız Caploonba ‘yı bu duruma güzel bir örnek olarak verebiliriz.

Caploonba deyincede hemen aklıma 2014 yılının genç odası tasarımlarına bakmak aklıma geldi 🙂 Evet Caploonba güzel ve modern tasarımlara imza atıyor. Bakalım yeni neler var dedik ve Tiffany ile karşılaştık.

Tiffany gardolap, kitaplık, şifoniyer, karyola ve komidinden meydana gelen bir genç kız odası. ancak oldukça farklı bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle şifoniyer bir harika, mutlaka görmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir