2014 Bellona koltuk takımları ve fiyatları (Merlin)

Berjerli koltuk takımları bellona koltuk takımı modelleri fiyatları resimleri 2014 koltuk takımı modelleri yeni sezon modern oturma grupları…

Ülkemizde mobilya deyince şüphesiz ilk akla gelen markalardandır Bellona. Yıllardır şık ve kaliteli mobilyaları ile evlere konuk olan marka, ismini hafızalara bileğinin hakkı ile kazımış, mobilya sektöründe artık trend belirleyici bir hâle gelmiştir. En az bir veya bir kaç koleksiyonu içinde bulunduğu yıla damgasını vuran Bellona, yeni tasarımları ile önümüzdeki 2014 yılında da adından çokça bahsettirecek gibi görünüyor, zira bu yeni tasarımlar buram buram son dönem dekorasyon akımları arasında yer alanda modernizm kokuyor.

Örneğin Bellona ‘nın 2014 koleksiyonlarına henüz eklediği Merlin Lüks Takımı ele alalım. Son zamanların trend mobilayarı arasında yer alan, çiçekli berjerli şık bir tasarıma sahip Merlin Lüks Takım, baza alt kısmında kullanılan ahşap görünümlü deri uygulaması, ana kumaş uygulamalı berjerleri, kol ön kısmında bulunan farklı renkteki fitiler ile adeta görsel bir ziyafet sunuyor. Üstelik bu şık tasarımının yanı sıra 3’lü koltuğunda bulunan yatak ve sandık fonksiyonları ile oldukça kullanışlı bir koltuk takımı olarak dikkat çekiyor.

Ürünün fiyatına gelince arkadaşlar Merlin Lüks Takımın 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjerli fiyatı 4.696,00 TL olarak görünüyor. 1 adet 3’lü, 1 adet 2’li ve 2 adet berjerli fiyatı ise 3.990,00 TL fiyatla satışı sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ariston Yoğuşmalı kombi modelleri

yeni kombi modelleri yoğuşmalı kombi fiyatları ariston kombi nasıl ariston yoğuşmalı kombi modelleri özellikleri resimleri...

Kapat