2019 Köşe Takımı Modelleri (Doğrucan Mobilya)

Doğrucan Mobilya Köşe Takımları

Köşe koltuk takımları fiyatları marka marka model model binbirdekor sayfalarında siz değerli okurlarımız ile buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Doğtaş köşe takımları ve İstikbal köşe takımı modelleri ile ucuz köşe koltuk takımları ve yataklı köşe takımı modellerini incelemiştik.

Bu sayfamızda ise yine Doğrucan mobilya koltuk takımları başlığı altında oturma gruplarına göz attığımız Doğrucan Mobilya’nın köşe takımlarını detaylı olarak incelemeye alıyoruz…

Doğrucan Mobilya TV Ünitesi Modelleri BURADA !

Trend Köşe Takımları ve Fiyatları

Son dönemlerin trend mobilyalarından olan köşe takımları bir çok marka ve üreticinin ürün gamı arasına girerken, bu durum tüketicilerin ekmeğine yağ sürdü, zira piyasada köşe takımı kategorisinde, her bütçeye ve her zevke uygun geniş bir fiyat yelpazesi oluştu.

Yataş Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatlarına’da GÖZ ATIN !..

Şu an piyasada en ucuz köşe takımları 750 TL en pahalıları ise 8000 TL aralığında. Böyle geniş bir fiyat yelpazesi aralığında köşe koltuk takımı veya diğer adı ile L koltuk takımı bulabiliyorsunuz.  Tabi bu ürünler arasında en fazla tutulanları ise yataklı köşe koltuk modelleri.

Doğrucan’dan Şahane Köşe Takımları !..

Köşe takımları konusunda bu kadar açıklama yeterli sanırım, gelelim konumuza… Bir çok binbirdekor.com takipçisinin yaşam alanlarında bir köşe takımı görmek istediğini tahmin ediyorum, zira bu konu ile ilgili makalelerimiz oldukça fazla okunuyor. Dolayısı ile bizlerde piyasada fiyat ve model araştırmaları yapmaya devam ediyoruz.

 

Örneğin bu sayfamızda son dönemde TV reklamları ile ön plana çıkan Doğrucan Mobilya’nın, doğrucan mobilya outlet mağazalarında 2000 TL ile 7500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunduğu köşe koltuk takımlarına hep birlikte göz atıyoruz.

 

Yukarıda da bahsettiğimiz tv reklamları ve farklı tv programlarına sponsorluklar gibi aktivasyonlar adını duyuran marka, birbirinden şahane ve işlevsel köşe takımları, sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak nitelikte. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde markanın bu yeni ve etkileyici köşe takımı koleksiyonunun görsellerini inceleyebilirsiniz efendim…

Doğrucan Köşe Takımı Modelleri FOTO GALERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir