2012 – 2013 Doğtaş genç odası modelleri ve fiyatları

 

Doğtaş genç odası modelleri fiyatları çeşitleri kampanyaları örnekleri resimleri…
Yaklaşık yarım asırdır estetik ve modern tasaımları ile göz kamaştıran Doğtaş, yeni nesil odası adını verdiği genç odası takımlarına dört yeni seri ekledi. Gençlerin hayranı olduğu arabalı bir yatak odasının da yer aldığı bu yeni genç odaları, her mekâna uyum sağlayan Arte, daha önceki Sprit serisinin devamı niteliğindeki mavi ile beyaz renk kombinasyonundan oluşan Sprit Mavi, farklı modül alternatifleri içeren renkli tasarım Cool ve otomobil yarışı konseptini çocuk odalarına taşıyan Speedo serilerinden oluşurken, binbirdekor.com olarak Doğtaş ‘ın bu yepeyeni yeni nesil odalarına fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte sizler için göz attık…

COOL Yeni Nesil Odası

Cool Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle  6.542 TL yerine 5.232 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

ARTE Yeni Nesil Odası

Arte Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle  6.018 TL yerine  4.621 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

KESİNLİKLE OKU !..   Doğtaş Yeni Nesil Odası 2019 Modelleri (Always)
SPRİT MAVİ Yeni Nesil Odası

Sprit Mavi Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle  3.210 TL yerine  2.550 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

SPEEDO Yeni Nesil Odası

Speedo Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle 5.499 TL yerine  4.397 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Banyo dekorasyonu için zarif cam küvetler

Banyo dekorasyon fikirleri, dekoratif banyo armatürleri cam küvet modelleri çeşitleri örnekleri... Banyolar günümüzde, teknolojinin de...

Kapat