Zikzak bir mimari örneği

Yurdumuzun acayip bir soğuk hava dalgasının etkisi altında olduğu şu buz gibi günlerde içinizi ısıtacak kareler sunacağımız bu makalemizde, egzotik bir ülke olan Meksika ‘ya uzanacağız… Meksika ‘da dinamik mimari örneklerinden biri olan şahane bir eve göz atacağız… Zikzak şeklindeki tuhaf mimarisinin yanında, müstesna konumu ile insanı cezbeden bu şahane ev, belkide bir çoğunuzun hayallerini süsleyecek epey bir süre…Üst sınıf bir mahallede, gizliliği ağaçlar tarafından sağlanan ve göle doğru çok şaşırtıcı bir konuma sahip bu ev, zikzak şeklindeki mimarisi sayesinde teraslarından panoramik manzaralar yakalıyor. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan içimizi ısıtacak karelere birlikte göz atalım….

 

Bir önceki yazımız olan 7 Yıldızlı Muhteşem Caprice Gold İstanbul başlıklı makalemizde 7 yıldızlı oteller, caprice gold hakkında bilgi ve caprice gold istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mermer Görünümlü Berjer Koltuklar

İtalyan tasarımcı Maurizio Galante ve İsrailli tasarımcı Tal Lancman, İtalyan firması Cerruti Baleri için oldukça ilginç ve farklı bir berjer...

Kapat