Yer Kazandıran Gizlenebilir Pratik Yatak Modelleri

Dar mekanlar için mobilya bulmak zordur, hatta birazcık abartacak olsak zevkinize göre olanı bulmak neredeyse imkansızdır. Bazen bu durum mobilya değiştirmektense ev değiştirmeyi bile göze aldırır insana :) Şakası bir yana hakikaten zordur dar evlerde yaşamak.

Dolapların kapakları açıkmaz, salonunuza hayalinizdeki mobilyaları koyamazsınız. Hele yatak odalarında durum dahada vahimdir. Çünkü burada karyola gibi devasa bir möble varken, neredeyse adım atmak bile olanaksızdır. Peki evide değiştiremiyorsak ne yapmalıyız ?..

Gelin bu soruların cevabını foto galerimizde arayalım, zira bu galeride çok ilginç ve sizleri cezbedeceğini düşündüğümüz çok güzel gizlenebilir yatak tasarımlarını bulacaksınız…

GİZLENEBİLİR YATAK TASARIMLARI GÖRSELLERİ 

Bir önceki yazımız olan Sevgililer gününe özel canvas tablolar başlıklı makalemizde modern canvas tablolar ve sevgililer günü hediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mondi Lüks Avangard Yatak Odası Modelleri 2016

Mondi yatak odası takımları fiyatları görselleri mondi yeni çıkan yatak odası modelleri mondi elegane yatak odası... Avangard mobilyalar pek bir...

Kapat