Yatak Odasında yeşil renk

Yatak odası dekorasyon fikirleri yatak odası duvar renkleri 2014 yatak odası duvar renkleri en güzel duvar renkleri yeşil yatak odası örnekleri resimleri…

Aslında böyle bir konuya daha önceki binbirdekor.com sayfalarında “Yemyeşil yatak odaları” başlığı altında göz attığımızı hatırlıyorum. Sanırım 2011 yılı idi :) Ozaman bu konuya neden bir daha girdin diyenleriniz olacaktır mutlaka. Evet bu konuya yeniden değiniyorum, zira bu konuda hâlen sizlerden yatak odamda yeşil duvar rengi nasıl olur şeklinde sorular geliyor, sizleri bırakın en yakın arkadaşlarımdan birinden bu tür bir soru geldi :)

Bende 2014 duvar boyası renkleri arasından yatak odası uygulamalarını, biraz daha güncelleyerek yeniden yayınlamaya karar verdim. Bu arada yeşil güzel bir renk olmakla risklide bir renktir. Karanlık mekanlarda, yani güneş ışığını az alan yerlerde az açık tonlarının tercih edilmesi faydalı olur.

Burada en güzel yeşil yatak odası dekorasyonlarından örnekler sunacağım, mutlaka yatak odasında yeşil tonları kullanmak isteyen binbirdekor.com takipçilerinin işine yarayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Patlatma taş ile duvar dekorasyonu başlıklı makalemizde duvar dekorasyonu ve patlatma taş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git