Weltew Şeker Kız genç odasını görmelisiniz

Weltew genç odas fiyatları ve modelleri 2014 genç odsaı modelleri genç kız odası çeşitleri kız çocuk odası modelleri fiyatları resimleri en güzel genç odası mobilyaları…

Bebeklikten çocukluğa, hatta çocukluktanda hafif genç kızlığa adım atan göz bebekleri için şöyle özel bir mobilya arayan binbirdekor.com takipçileri adına hakikaten çok şık, daha doğrusu tam onlara göre süslü püslü bir genç odası takımı buldum diyebilirim arkadaşlar. Uzun zamandır sessiz sedasız koleksiyonlarını güncelleyen Weltew ‘in genç odası ürün gamında yer alan ve tamamen pembe ve beyaz renklerin hakimiyetinde olan bu takıma, tam da adı gibi bir isim vermişler “Şeker Kız” :)

Weltew ‘in Şeker Kız genç odası takımı, elbise dolabı, başlıklı karyola, şifonyer ve çalışma masasından oluşuyor. Baştada belirttiğim üzere pembe ve beyaz renklerden meydana gelen takımda ilk bakışta elbise dolabı kapaklarında yer alan masalsı desenler ve kalitenin detaylarda olduğunu ispatlarcasına tasarlanmış çekmece ve kapak kulpları dikkat çekiyor. Ayrıca adeta minik kokoşlara özel imal edilmiş aynalı şifoniyerde annelleri kıkandıracak nitelikte. Bilindik normlara yakın çalışma masası ise pembe ve beyaz kombinasyonu sayesinde o bilindik normlardan uzaklaşıyor. Ayrıca kapitone karyola başlığı takıma lüks bir hava katıyor.

Foto galerimizde görsellerini sunduğumuz ürünü parça parçada satın alabiliyorsunuz, ancak takım halinde almak isteyenler için fiyatı şu an itibarı ile 2.104,00 TL olarak görünüyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Genç odası modelleri ve fiyatları (Kupa Trend) başlıklı makalemizde 2014 genç odası modelleri ve kupa genç odası fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çilek çift katlı ranza modelleri 2014

Çift katlı ranza modelleri çilek genç odası çeşitleri yeni çift katlı ranzalar çocuk odası için iki katlı ranza modelleri resimleri...

Kapat