Vitra lavabo dolabı modelleri

Hilton lavabo olarak da bilinen lavabo dolaplarının banyo dekorasyonuna sağladığı katkıyı anlatmanın bir gereği olduğunu düşünmüyorum. Hatta ve hatta bu tip bir banyo mobilyası olmayan bir banyoya dekoratif bir banyo demeninde imkansız olduğunu düşünüyorum. Gözünüzde bir canlandırsanıza sade bir lavabo, ayna ve musluk, ne kadar öksüz ve yetim duruyor değil mi ?…  Ayrıca bu banyo mobilyalarının dekoratif vazifelerinin yanında, bir depolama alanı olarak  tuvalet kağıtlarını, deterjanları saklamak gibi asli görevleri de var.

Tabii banyo dolabı seçimide çok önemli, sıradan bir marangozun elinden çıkmış ve üzerine uyduruk bir lavabo yerleştirilmiş lavabo dolaplarıda bu tip mobilyalardandır ancak emek verdiğiniz banyo dekorasyonuzda çok şık duracağını zannetmiyorum.

Dolayısı ile bu konuda bir profosyonelden yardım almakta fayda var.  Mesela Vitra, banyo konusunda A ‘dan Z ‘ ye tam bir profosyonel ve inanın bana ürün gamında şahane lavabo dolapları mevcut. Eğer bir banyo mobilyası almayı düşünüyorsanız Vitra ‘ya göz atmanızı tavsiye ederim. Ben sizler için en şıklarını seçtim aşağıdan inceleyebilirsiniz… 

VİTRA LAVABO DOLABI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Yurtbay Seramik modelleri 2012 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Vitra lavabo dolabı modelleri lavabo dolap modelleri,EN SIK EN GUZEL LAVOBO DOLABI,dolaplı lavabo çeşitleri modelleri,en moa lavobo moelı olabı,lavabo dolapları modelleri,mobilyadan lavabo dolap modelleri,vitra wc görselleri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
cift_acilir_celik_kapi_atak
Atak Çelik Kapı modelleri 2012

Çelik kapı oldukça göreceli bir kavram, zira sadece güvenli ve sağlam olması önemli değil aynı zamanda dekoratifte olmalı. Hatta bir...

Kapat