Taşlı perde modelleri

Taşlı perde modelleri
7 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

Perde modelleri çeşitleri örnekleri desenleri taşlı perdeler…
Ev dekorasyonunda perdenin ne kadar önemli olduğunu, iyi seçilmiş perdelerin zekiniz hakkında misafirlere ne denli ipucu verceğinden daha önceki makalelerimizde bahsetmiştik hatırlarsanız. Bu sayfamızda ise ev dekorasyonuza zenginlik katacak ve ne kadar zevk sahibi bir insan olduğunuzu dillerden dillere gezdirecek olan bir perde türünden kristal taşlı perdelerden bahsedeceğiz. Salon gibi özel mekanların yanında, renkli taşlı modelleri çocuk odalarında da kullanılabiliyor ve gayette şık duruyor. Normal stor perdelerin ucuna takılan kristal damlacıklardan oluşan bu perdeler bulundukları mekana zengin ve ışıltılı bir hava veriyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Taç perde modelleri 2012 - 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Taşlı perde modelleri taşlı salon perde fiyatı,taslı perdeler,yeni swarovski taşlı tul perde modelleri,tasli yeni model masalar,taslı salon perrde ucucz fıyat,bursada perde taşlı aksure,taşlı perde,son model koltuklar taşlı,perde modelleri 2015 tasli susler,çakıl taşlı duş perdeleri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
dekoratif kutular
Dekoratif kutu modelleri

Dekoratif saklama kutusu çeşitleri modelleri süslü kutular... Evde bulunan dolap sayısı ne kadar artarsa hanımların bu dolaplara koyacak eşya sayısıda...

Kapat