Şehir Manzaralı Panaromik Duvar Kağıtları 2015

Şehir manzaralı duvar kağıdı modelleri  fiyatları 3 boyutlu duvar posterleri 2015 duvar dekorasyon fikirleri resimleri örnekleri…

Hani daha önceleride bahsetmiştik. Bilindik duvar kağıdı uygulamalarından sıkılanlar, kendini doğaya, denize vermek isteyenler şu sıralar duvarlarına doğa ve deniz manzaralı duvar kağıtları kaplatıyorlar, üç boyutlu manzaralı duvar posterleri ile kendilerini tatmin ediyorlardı ya. Şimdi de tam tersini, şehir hayatının hastalarını, şehir olmadan, hele de boğaz olmadan asla yaşayamam diyenlerin ne yaptıklarını merak ettik ve bakın karşımıza nasıl duvar posterleri çıktı.

 

Efendim yeni moda duvar dekorasyon ürünleri bildiğiniz üzere manzara duvar kağıtları. Ancak desen ve manzara seçimi insanların zevklerine göre değişiyor. Şehir manzaralarından hoşalananlar üç boyutlu panaromik duvar kağıtları ile yapıyorlar duvar dekorasyonlarını. “Şehirden bıkmadınız mı” diye bende sordum merak etmeyin, ancak foto galerimizde sizlerle paylaştığım bu görselleri görünce, evin bir köşesinde bir boğaz manzarası olsa fena olmaz hani der gibi oldum :)

PANAROMİK DUVAR POSTERLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan 2015 Altın ve Gümüş Duvar Kağıdı Örnekleri Markaları başlıklı makalemizde altın rengi duvar kağıdı, altın varaklı duvar kağıdı ve altın yaldızlı duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Köşe Takımı Modelleri 2015 (Rendy)

Yeni çıkan köşe takımları 2015 L koltuk modelleri görselleri en güzel köşe takımları yeni sezon köşe koltuk modelleri...  Farklı köşe...

Kapat