Popart sarkıt avize modelleri 2013

Popart dekorasyon aksesuarları popart aydınlatma modelleri modern avize çeşitleri resimleri fiyatları…

Son zamanların trend dekorasyon stillerinden popart öncelikle canvas tablolar olarak girdi hayatımıza, ardından hızla halılarla ve mobilyalara sirayet etti, bu modern ve hafiften de uçuk dekorasyon tarzı. Öyle sevdi ki bu tarzı hızla yayılan bir hastalık gibi kırlentlere duvar kağıtlarına sıçradı ve nihayet sıra tavanlarımızda sessiz sakin kendi halinde duran avizelerimize geldi. Porart tasarımcıları modern mekanların vazgeçilmez aydınlatma aksesuarlarından olan sarkıt lambalarıda popart’a boyamayı başardılar.

Eğer bu tarz dekorasyon stilini benimsiyorsanız bu cuk oturan avizeler mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim arkadaşlar, üstelik şimdi indirimli olarak 62 TL fiyatla satışa sunulmuş durumdalar. Foto Galerimizde bu şık lambalara göz atabilirsiniz ve satın almayı düşünürseniz satın alma linkinede Foto Galerimizin hemen altında rastlayacaksınız:)

Ürünleri Satın Almak İçin Lütfen TIKLAYINIZ…

 

Bir önceki yazımız olan Hem sağlıklı hem dekoratif tuz lambalar başlıklı makalemizde doğal tuz lamba modelleri ve kristal tuz lamba hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Teleset salon grupları 2013 (Mush)

Salon oturma grupları koltuk takımları fiyatları resimleri teleset 2013 modelleri... 2013 yılına girerken hemen hemen tüm üreticiler koleksiyonlarını ve genel...

Kapat