Özel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları 2016

Özel tasarım tv-duvar ünitesi modelleri özel duvar tasarımları en güzel tv üniteleri modern duvar ünitesi örnekleri…

Ev dekorasyonuna katkıda bulunan mobilyalar içerisinde en önemlileri TV ünitesi yada duvar ünitesi olarakta adlandırılan Compaq vitrinlerdir sanırım. Üstelik bu ürünler son bir kaç yılın en tutulan mobilyaları arasında yer alırlar, bu durumda dolayısı ile hemen hemen tüm markaların ürün gamında yer alan tv-duvar üniteleri satışlarında da hatrı sayılır bir artış gözlenmektedir.

Ancak bu durum hemen her evde aynı tasarımlara sahip ürünlerin yer almasına sebep olurken, bu durumdan sıkılan benim gibi tüketiciler, custom yâni özel tasarım tv-duvar ünitelerine yöneliyorlar. Burada tek yapmanız gereken işinde usta bir marangoz bulmak olacaktır.

Hayalinizdeki duvar ünitesini bu ustanıza göstermeniz yeterli olacaktır. Onlar işin gerisini hallediyorlar, bilgisayardan çizimini yapıp, seçeceğiniz mdf veya suntaya göre işe başlıyorlar. Hayalinizdeki TV-Duvar ünitesini seçmek için ise foto galerimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

ÖZEL TASARIM TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ FOTO GALERİ

Bir önceki yazımız olan Çok Değişik TV Duvar Ünitesi Tasarımları 2016 başlıklı makalemizde 2016 duvar ünitesi modelleri, değişik tasarımlı duvar üniteleri ve değişik tv üniteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Tasarım Harikası Fransız Duvar Kağıtları (Neodko)

Ev dekorasyonunuz için en güzel duvar kağıtlarını aramak için yine yollara düştük. Bu defa ki durağımız Fransa ve Fransız'ların dekorasyon...

Kapat