Muhteşem Yüzyılın Bakır Aksesuarları

Yayınlandığı ilk günden itibaren milyonları ekran başına kilitleyen, başrollerini dizilerin vazgeçilmez siması Halit Ergenç ve Meryem Uzerli‘nin paylaştığı, Muhteşem Yüzyıl dizisi dekorasyon ve moda dünyasınıda yerinden oynattı. Osmanlının en şaşalı dönemlerinin ve Saray yaşamının anlatıldığı tarihi dizideki saç tonu renkleri, yüzük, gerdanlık gibi aksesuarlar moda dünyasına Hürrem yüzüğü gibi isimlerle girerken, dizideki koltuklar, halılar ve aksesuarlarda dekorasyon dünyasının aranılan ürünleri oldu. Dolayısı ile bizlerde Bakır aksesuarlarına hayran kaldığımız dizinin aksesuar sponsoru Bakır Dünyasının birbirinden şahane ürünlerini binbirdekor.com olarak sizler için inceledik.

Bir önceki yazımız olan İDER'den Dekoratif Aksesuarlar başlıklı makalemizde dekoratif aksesuar modelleri, ider mobilya aksesuar modelleri ve ider mobilya aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Serfloor PVC Rulo çeşitleri

2003 yılından bu yana zemin konusunda modern ve şık çözümler üreten SERFLOOR'u, PVC Rulo zemin döşemeleri ile tanımış ve ülkemize...

Kapat