Mondi’nin Yeni Çıkan Yatak Odası Takımı Eylül

Mondi 2016 yılına oldukça hızlı bir şekilde giren markalarımızdan biri, zira Mondi yepyeni tasarımlarını vakit kaybetmeden ard arda vitrine çıkarmaya devam ediyor. İtiraf etmek gerekirse bizler bile bazı durumlarda Mondi’nin hızına yetişemiyoruz. Mesela son olarak müşterilerinin beğenisine sunduğu Eylül yatak odası takımına ucu ucuna yetiştik ve bu sayfamızda bu güzel takımı sizler için inceledik.

Eylül yatak odası takımı normalde standart bir tasarıma sahip, ancak tualet aynası tasarımı ve özel aksesuar bölmesi ile biraz standartların dışına çıkıyor, yatak başlığıda dikkat çekici nitelikte. Ayrıca takım insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarına uygun malzeme ile üretilmiş.

Gelelim Mondi Eylül yatak odası takımının fiyatlarına, yanlızca sürgü kapılı ve 5 kapılı gardırop alternatifleri ile satışa sunulan Eylül yatak odası takımının 5 kapılı seçeneği 3.225,00 TL fiyatla satışa sunulurken, sürgü kapılı Eylül yatak odası takımı üzerinde 3.998,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Rakiplerine göre fiyatı oldukça uygun gibi görünen bu şık yatak odası takımın görsellerini ise foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

MONDİ 2016 YATAK ODASI MODELLERİ EYLÜL YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Seray Mobilya'dan Çok Özel Yatak Tasarımları başlıklı makalemizde en güzel yuvarlak yatak modelleri, seray mobilya yuvarlak yatak fiyatları ve yuvarlak yatak modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git