Mermer görünümlü seramikler (Çanakkale Seramik)

Mermerin soğuk ve asil dokusundan hoşlananlar için Çanakkale Seramik ‘in mermerin en zarif halini gösterişli desenler ile sunan ve oldukça zengin bir içeriğe sahip Deluxe Marbles serisini sizler için inceledik. Mermerin asıl rengi olan buzulumsu tonların yanı sıra fildişi, saf beyaz, kahve ve krem gibi doğal renk tonlarınında hakim olduğu koleksiyon son teknoloji üretim yöntemleri kullanılarak şekillendirilmiş. Mermerden pek hoşlanmam ancak Deluxe Marbles koleksiyonuna hayran kaldığımıda inkar edemem :)

Mermerin soğuk yüzü Çanakkale Seramik ile yeniden şekillenerek yeniden hayat bulmuş adeta…

Deluxe Marbles koleksiyonu Roma ‘nın lüks banyolarını yeniden yaratacak desenlere ve tonlamalara sahip…

 

Bir önceki yazımız olan İnterduş duşakabin sistemleri başlıklı makalemizde duşakabin modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Mermer görünümlü seramikler (Çanakkale Seramik) mermer görünümlü fayans,mermer desenli fayans,mermer modeli fayanslar,mermer desenli fayanslar,mermer görünümlü fayans fiyatları,mermer görünümlü duvar fayans fiyatları,mermer görünümlü dış fayanslar,mermer desenli granit modelleri,mermer desenleri ve modelleri,mermer üstüne desen çizme makinaları, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yemek odası dekorasyonu örnekleri (9)
Çok şık yemek odası dekorasyonları

Güzel dekore edilmiş bir yemek odası ve zarif yemek takımları eşliğinde yenilen en kötü yemekler bile ziyafete dönüşür. Çünkü az...

Kapat