Marshall Gör ve Boya Uygulaması

Marshall boya renkleri görselleri 2015 duvar renkleri ev nasıl boyanır boya seçimi yaparken duvar boyası markaları…

Teknolojinin ilerlemesi bir çok ağır dekorasyon uygulamalarınında kolaylaşmasını sağlıyor. Mesela duvarlarında taş dekorasyon uygulamaları görmek isteyenler bu iş için hem çok çaba, hem de çok para sarf ederlerdi. Şimdilerde ise 3 boyutlu taş desenli duvar kağıtları bu uygulamayı sorunsuzca yapmalarını sağlıyor.

 

Eskiden özellikle duvar rengi seçimi yaparken çok zorlanırdık, seçtiğimiz rengin mekanımızda nasıl duracağını merak eder, güzel bir sonuç mu yoksa bir felaketmi yaşayacağımız hakkında endişelenirdik. Hele cesaret isteyen renklerin yanına bile yaklaşamazdık. Ancak Marshall’ın Gör ve Boya uygulaması sayesinde artık bu endişelerinde yeri kalmadı. Çünkü bu uygulama ile seçtiğiniz rengi duvarlarınıza vurmadan nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Bu benzersiz ve zenginleştirilmiş teknolojiyi kullanarak, Marshall’ın tüm renklerini gerçekten farksız olarak, sadece bir tıklamayla odanızın duvarlarına yansıtabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz duvar rengiyle odanızı izlerken, bir taraftan da başka renk seçeneklerini deneyebiliyor, zevkinize uyabilecek renk kombinasyonları oluşturarak mobilyalarınıza, döşemelerinize veya dekorasyonunuza uyan renkler bulabiliyor, ekran görüntülerini ve renkleri kaydederek, eşiniz veya arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Cesaret gerektiren renkleri denemek veya hayalinizdeki renk seçeneklerini uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bunun içine tek yapmanız gereken, akıllı telefonuza veya tabletinize hemen ücretsiz Marshall Gör&Boya uygulamasını indirmek…
Marshall Gör&Boya Uygulaması

Bir önceki yazımız olan İthal Duvar Kağıdı Markaları Modelleri 2015 (Polaris) başlıklı makalemizde duvar kağıdı dekroasyon, en güzel duvar kağıtları ve ithal polaris duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Konfor Mobilya Duvar Ünitesi Modelleri 2015

2015 Modern duvar ünitesi markaları Konfor Mobilya yeni sezon tv duvar ünitesi modelleri görselleri en güzel duvar ünitesi tasarımları...  TV...

Kapat