Kupa Arabalı Genç Odası modelleri 2012

Geçtiğimiz yıl Çilek ‘in gerçekçi arabalı karyolaları ile başlayan furya yeni yılda da tüm hızıyla sürecek gibi görünüyor, zira hemen hemen tüm mobilya üreticileri 2012 yılının gelişi ile birlikte arabalı genç odası koleksiyonlarını güncellediler. O üreticilerden biride tabi ki Kupa Genç Odası idi.  Kupa Genç Odası, CUP serisi arabalı çocuk odasına GT2 serisinide ekledi. Ancak iki model arasında karyola farkının dışında hiç bir farka rastlamadım. Sadece karyolalarda araba modeli değiştirilmiş o kadar. Bu iki arabalı genç odasının sizler için seçtiğim görsellerine göz atınca sanırım bana hak vereceksiniz…  

Bir önceki yazımız olan Kilim genç odası 2012 (Paris) başlıklı makalemizde kilim genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kupa Arabalı Genç Odası modelleri 2012 kupa arabalı yatak, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Kupa Arabalı Genç Odası modelleri 2012 makalesi Ana Sayfa ve Çocuk Odası ve Genç Odası kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
istikbal_koltuk_takimi_2012_sofya
İstikbal Koltuk Takımları 2012 (SOFYA)

İstikbal 2012 koltuk takımlarından daha önceki sayfalarımızda Claris serisini oldukça beğenerek incelemiş ve bu modern koltuk takımına hayran kalmıştık değerli...

Kapat