Kum Beji Duvar Rengine Uygun Halı Modelleri ve Markaları

Kum beji duvar renkleri son bir kaç yılın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Evini yeniden boyatanlar hep kum bejini tercih ederken, yeni yapılan binalarında bu renkte olduklarını gözleyebiliyoruz. Belkide sizlerde bu renkte bir ev aldınız veya evinizi bu renge boyattınız ve halı dekorasyonunuzuda yeniden kum bejine göre ayarlamak niyetindesiniz.

İlk başta işinizin çok zor olduğunu üzülerek söylemek isteriz, zira piyasada öyle çok kumbejine uygun renkte ve desende halı varki karar vermek hakikaten çok zor. Birde durumun klasik ve modern tarafı varki buda durumu olduğundan daha karışık bir hâle getiriyor. Örneğin avangard tarzlarda bir salon dekorasyonunuz var ve duvarları kum beji. Bunun için klasik motiflerde çok güzel halılar var. Başka bir örneklemeyi ise oturma odaları için yapalım, kum beji duvar renklerine sahip modern bir oturma odası içinde çok şık halı desen ve renkleride var.

Bizler bu sayfamızda işinizi biraz olsun kolaylaştırmak adına bir foto galeri hazırladık. Foto galerimizde sizler için seçtiğimiz kum bejine uygun bir çok halı desen ve rengini bir araya getirdik. Üstelik marka ve modelleride üzerlerinde yazıyor. Foto galerimize girip hayalinizdeki halıyı bulabilir, bayiisinie gidip direkt olarak satın alabilirsiniz….

KUM BEJİ DUVAR RENGİNE UYGUN EN GÜZEL HALI MODELLERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Banyolar İçin Çok Güzel Köşe Jakuzi Tasarımları

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından insanın adeta dakikaları sayarak kendini eve atması ve ılık bir banyo ile günü...

Kapat