Kale Mutfak SALVIA Serisi

Yemek pişirmeyi ve gündelik mutfak işlerini bir sanat eseri haline dönüştürmeyi düstur edinmiş olan Kale‘nin şahane mutfak modellerine göz atmaya devam ederken, ahşaba aşık  binbirdekor.com okurlarının dikkatini çekecekecek bir seri olan Salvia‘ya rastladım…  Klasik mutfak anlayışının günümüz ihtiyaçları doğrultusunda yorumlandığı huzur dolu bir ortam yaratan Salvia, Eskitilmiş ahşap görünümü ve cam kapakları ile geleneksel yaşam tarzından esintiler sunuyor… Bu günün mutfaklarına geçmişin paylaşım dolu ruhunu taşıyor. Katlanır kapakları ve zengin modülleri ile kullanım kolaylığı sağlayan Salvia, Amerikan ceviz kaplaması ile öne çıkıyor. Akrilik tezgahı için farklı renk ve yüzey seçeneklerinin sunulduğu bu dinlendirici mutfak, keyifli bir ev ortamı yaratmak isteyenler için ideal bir seçim.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Lineadecor'dan İtalyan Tarzı Poem Mutfak başlıklı makalemizde hazır mutfak dolapları, hazır mutfak modelleri ve lineadecor mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
RİNGS İSTANBUL’dan Kareler

Otomobilimle uzun yolculuklarda radyo dinlemeye bayılırım, ancak işyerim çok yakın olduğundan dolayı her sabah radyo dinlerken genellikle reklamlara maruz kalırım...

Kapat