İVİ Çocuk Halısı Modelleri

İVİ Sağlıklı Çocuk Halısı Üretiyor.
İVİ 2004 yılından bu yana çocuk ve genç odası dekorasyonu konusunda özel tasarım ve uygulama çalışmaları yürütüyor. Dünya çocuk ve gençlerinin sağlık, kendini ifade özgürlüğü, oyun ve paylaşım gibi ortak fiziksel ve sosyal gereksinmelerine yanıt veren estetik değerlerle bütünleşen tasarım ürünleri geliştirmeyi misyon edinen İVİ, antialerjik, tüy dökmez, kansorolojen kimyasallar barındırmayan, alev almayan, leke tutmayan, kolay temizlenebilir özellikli, ürünlerini yeni neslin beğenisine sunuyor. Sağlık ve Fonksiyonelliği kusursuz bir denge ile birleştiren İVİ’nin, Minivi, Maxivi, Midivi, Sportivi, Geovi ve Romantivi isimleri altında tasarladığı kolleksiyonuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İVİ Çocuk Halısı Modelleri Galerisi

Bir önceki yazımız olan İşte Yepyeni ÇİLEK Araba Yatak... başlıklı makalemizde arabalı yatak modelleri, çilek araba yatak ve çilek araba yatakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Siemens BlueArt Ankastre Seti

Ankastre Mutfak Ürünleri ile mutfaklarımızı güzelleştiren Siemens, ankastre ürünlerine yeni BlueArt koleksiyonunu ekledi. Farklı ve oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip...

Kapat