İtalyan Duvar Kağıdı Modelleri 2016 (Portofino)

Duvar kağıdı markalarının 2016 duvar kağıdı modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu defa 2016 ithal duvar kağıtlarından örnekler sunacağız sizlere. İthal derken dekorasyon ve mobilya konusunda dünyaca ünlü İtalyanlar’ın en önemli duvar kağıdı markalarından Portofino ithal duvar kağıdı modellerini beğeninize sunacağız.

İtalyan duvar kağıdı deyince aklınıza muhtemelen altın veya gümüş tonlamalarında, süslü, avangard tip duvar kağıtları geliyor haklı olarak. Aslında yanıldığınızda söyleyemeyiz. Çünkü Portofino duvar kağıdı kartelasında klasik avangard tarzlarda desenlere sahip duvar kağıtları olduğu gibi gayet modern duvar kağıtlarıda mevcut. Hatta taş desenli duvar kağıtları bile Portofino duvar kağıdı kataloğunda yer alıyor.

Dolayısı ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bu duvar kağıtları arasında hemen her zevke sahip desenler var. Aşağıda foto galerimizde bu desenleri beğeninize sunuyoruz, emin olun sizede hitap eden bir veya bir kaç desen bulacaksınız…

İTHAL İTALYAN PORTOFİNO DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Özel Tasarım Tuğla Duvar Kaplama Panelleri başlıklı makalemizde dekoratif tuğla duvar kaplama, tuğla duvar dekorasyon ve tuğla duvar paneli modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git