İtalya’dan Tasarım Harikası Banyo Dolapları

İtalyan banyo dolabı modelleri ikiz çanak lavabolu banyo dolabı tasarımları en güzel banyo dolabı modelleri görselleri…

Banyo dekorasyonunu yenilemek üzere olan binbirdekor.com takipçilerinin yüzlerini güldürecek şahane banyo dolabı taarımları ile huzurlarınızdayız arkadaşlar. Bu defa İtalya’ya uzanıyoruz ve banyo mobilyası konusunda bir dünya markası haline gelen Antoniolupi tasarımlarını inceliyoruz.

Antoniolupi öyle şahane tasarımlara imza atmış ki banyo dekorasyonu hakkındaki ezberlerin bozulmaması neredeyse imkansız. İtalyan zevkini, zerafetini ve 60 yıllık tecrübesini mobilyaya yansıtan, ağacı adeta bir elmas gibi işleyen marka, bünyesindeki Gabriele e Oscar Buratti, Roberto Lazzeroni, Carlo Colombo gibi tasarımcılar ile Panta Rei, Exelen, Pleneta, Tempra gibi etkileyici koleksiyonlara imza atmışlar.

Dilerseniz sözü fazla uzatmayalım ve bu tasarımcıların elinden çıkan, kelimenin tam anlamı ile büyüleyici banyo dekorasyonlarında foto galerimizde hep birlikte göz atalım…

EN GÜZEL LAVABOLU BANYO DOLABI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Olağanüstü Musluk Batarya Tasarımları başlıklı makalemizde banyo bataryası markaları modelleri, banyo musluk modelleri 2016 ve en güzel banyo musluk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Country Tarzı Köşe Takımları 2016 Perla

Farkındamısınız, bundan bir kaç yıl önce hayattımıza yavaş yavaş giren country tarzı, dekorasyon ve mobilyada şu an bize ait olmayan...

Kapat