İstikbal’den Sıradışı Zigon Sehpa Modelleri

Aslında hepimizin evinde zigon sehpa vardır. Ama eğri ama doğru, ama eski ama yeni de olsa… 40 Yaşında bir adam olarak annemlerin evinde böyle sehpaların olduğunu hatırlıyorum. Daha küçücükken misafire çay ikram edildiğinde annemin talimatı ile bu sehpalardan birini koşup misafirin önüne koyduğumdan aldığım zevkin tadı hâla damağımda :)

O zamandan bu yana nedereyse yarım asır geçti ve bizler hâlen bu sehpaları kullanmaya devam ediyoruz. Şahsen ben son 10 yıldır aynı zigon sehpalarımı kullanıyorum. Yeni eve taşınırken, bir kez boyayıp, renk değiştirdim o kadar. Ama şurada ki modern zigon sehpa tasarımlarını görünce “keşke hiç uğraşmasaydım” demiyorda değilim hani.

“Neredeki o modern zigon sehpa tasarımları” diye soracak olursanız, görüpte hayran kaldığım İstikbal’in modern zigon sehpa modelleri olarak cevap verebilir, hatta hayranı olduğum bu sehpaların görsellerini foto galerimizde beğeninize sunabilirim…

İSTİKBAL ZİGON SEHPA MODELLERİ 2016 FOTO GALERİ

 

Bir önceki yazımız olan Salon Dekorasyonunda Modern-Avangard Mobilya başlıklı makalemizde avangard mobilya salon takımları, salon koltuk takımı modelleri 2016 ve salon mobilya modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Gelecek Yüzyıldan Mutfak Dolabı Tasarımları

Mutfak dekorasyon fikirleri ve mutfak dolabı modelleri ile ilgili sıradan bir makale yazdığımızı düşünenleri başlığımız mutlaka yanıltmıştır. Çünkü bu sayfamızda...

Kapat