İSTİKBAL’den Araba Karyola

ÇİLEK‘in başlattığı arabalı yatak modası ile birlikte hemen hemen bütün firmalar kendi araba yatak modellerini tasarladılar. Ancak bu sık rekabete rağmen, bu şık yataklar fiyatlarından bir şey kaybetmediler. Bu moda dahilinde ülkemizin köklü mobilya üreticilerinden İSTİKBAL‘de arabalı yatak furyasına sessiz kalmadı ve SPEED Araba Karyola‘yı tasarladı, binbirdekor.com‘a ise sizler için bu şık modeli fiyatları ve ebatları ile analiz etmek kaldı… Makalemizde İSTİKBAL SPEED Araba Karyola fiyat listesinin altında, daha önce incelediğimiz diğer üreticilerin araba yatak modellerine ait linkler göreceksiniz. Bu linklere tıklayarak diğer firmalarında araba yatak modellerini inceleyebilirsiniz.

Derinlik: 222,60 cm
Genişlik: 125,00 cm
Yükseklik: 60,00 cm

 

 

SPEED Araba Karyola Fiyat Listesi (Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz)

ÇİLEK Araba yatak modellerini incelemek için TIKLAYINIZ…
BELLONA Araba yatak modellerini incelemek için TIKLAYINIZ…
SARAYLI Araba yatak modellerini incelemek için TIKLAYINIZ…

MELTEM Araba yataklarından POLİCE serisi için TIKLAYINIZ…
MELTEM Araba yataklarından  M1 serisi için TIKLAYINIZ…

 

Bir önceki yazımız olan MOTOKIDS Çocuk odası takımı (DOĞTAŞ) başlıklı makalemizde arabalı çocuk odası takımı, arabalı yatak modelleri ve arabalı yatak modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

İSTİKBAL'den Araba Karyola istikbal arabalı yatak,istikbal arabalı yatak fiyatları,istikbal arabalı yatak modelleri ve fiyatları,istikbal arabalı yatak fiyatları 2015,istikbal araba yatak,istikbal arabali,istikbal araba yatak fiyatları,istikbal arabalı yataklar ve fiyatları,istikbal arabalı yatak fiyatları 2016,istikbal arabalı karyola, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

İSTİKBAL’den Araba Karyola Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. onur diyor ki:

    Ben bu araba yatagi almak istiyorum ama almanyaya yollaya bilirmisiniz

    1. hakan özden diyor ki:

      Merhaba Onur, İstikbal’in Almanya’dada şubeleri mevcut, BURADANN İstikbal Almanya sitesine ulaşabilirsin…

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
novel genc odası 1
NOVEL Genç Odası (MONDİ)

Şık ve modüler mobilyalarını son zamanların sansasyonel ismi Nihat DOĞAN'ı oynattığı reklamları ile tanıtan MONDİ'nin NOVEL koleksiyonuna daha önce binbirdekor.com...

Kapat