İstikbal Dresuar modelleri 2012

Yakın zaman da tıpkı josefin koltuklar gibi dekorasyon trendleri arasına giren yeni ama tarihi eski klasik mobilyalardan olan dresuarlar özellikle antrelere yerleştirildiklerinde ev dekorasyonuna önemli bir katkı sağlıyorlar. Hal böyle oluncada bir çok mobilya üreticisi ürün yelpazeleri arasına dresuar modellerinden oluşan bir koleksiyon adapte ediyorlar. Bu üreticilerin başında ise lider mobilya üreticilerimizden bir olan İstikbal geliyor. İstikbal Mobilya geçtiğimiz yıllarda koleksiyonuna eklediği dresuar modellerini yeni yılla birlikte güncelleyerek Diana, Brillance ve Vento isimlerinde yepyeni modeller ekledi. binbirdekor.com olarak bizlerde bu yeni dresuar modellerini sizler için fiyatları ile birlikte inceledik.

 

 

Vento Dresuar  349,20 TL.
Vento Ayna 149,40 TL.

Brillance Dresuar 565,80 TL.

Diana Dresuar 507,00 TL.

 

 

Bir önceki yazımız olan Birbirinden güzel Fransız mobilyalar başlıklı makalemizde klasik mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

dresuar model ve fİyatlari,istikbal dresuar modelleri ve fiyatları,

İstikbal Dresuar modelleri 2012 makalesi Ana Sayfa, MOBILYA kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
tiffany_hali_arma_7
Tiffany Halı Arma koleksiyonu

Modern halı markalarından biri olan Tiffany Halı 'nın simli shaggy modeli olan Simli Selen ve modern desenleri ile hayran kaldığımız...

Kapat