İstikbal City Life koleksiyonu genç odası

İstikbal yeni koleksiyonlarından City Life ile adeta göz kamaştırıyor değerli binbirdekor.com takipçileri. Koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odaları ve TV ünitelerinden oluşan City Life koleksiyonunda, İstikbal gençleride unutmamış ve Futuro genç odası serisini eklemiş. Beyaz rengin ağırlıkta olduğu bu yeni genç odasında ilk dikkat çeken LED teknolojisinin kullanıldığı fütüristik gardrop. Ayrıca gardrop kapalarındaki dalgalı normun aynısına yatak başlığında ve çalışmam masasında da rastlamaktayız. Oldukça modern ve estetik bir görünüme sahip olan İstikbal City Life Futuro genç odasını genç binbirdekor.com okurları için fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte inceledik. 

Şık bir tasarıma sahip, ikive üç kapak seçenekleri sunulan gardropta isteğe bağlı olarak kırmızı ve yeşil led aydınlatmalar kullanılmış.

çalışma masası, yatak başlığı ve led aydınlatmalı gardroptaki dalgalı normlar odaya dinamik bir atmosfer katmış.

Futuro genç odasında isteğe bağlı olarak çift katlı ranza seçeneğide mevcut…

Bir önceki yazımız olan Doğtaş genç odası 2012 (Spirit Mavi) başlıklı makalemizde doğtaş çocuk odası fiyatları ve doğtaş genç odası takımları ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

genç odası fiyatları,ranzalı genç odası takımları,

İstikbal City Life koleksiyonu genç odası makalesi Ana Sayfa, Genç Odası kategorisinde yayınlanmaktadır.

“İstikbal City Life koleksiyonu genç odası” için 1 yorum

  1. Zehra diyor ki:

    Yorumların aksine City Life koleksiyonu benim çok hoşuma gitti. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama neden beğenilmiyor anlamıyorum.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yatak_odasi_ipek_elit
İpek mobilya yatak odası modelleri 2012

Yaklaşık çeyrek asırdır mobilya sektöründe hizmet veren Kayseri kökenli mobilya firmamız İpek, uygun fiyatlı şık tasarımları ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya...

Kapat