Ikea’da 2016 Kış İndirimi Başladı !..

Evlerini biraz modernize etmek isteyen, ancak buna ne vakit, ne de imkan bulabilen, hayallerini ise Ikea ürünleri süsleyen binbirdekor.com takipçileri için sürpriz yine Ikea’dan geliyor. Ikea 2016 yılının ilk günlerinde kış indirimi adı altında bir çok mobilya ve aksesuar ürününde dişe dokunur indirimler yapıyor.

Ev modernize etmenin ilk önemi ayağı olan TV ünitelerinde mesela Ikea Besta Burs TV Ünitesi 649 TL yerine 499 TL, Ikea Ramsatra TV Ünitesi 668 TL yerine 598 TL fiyatla satışa sunuluyor, TV ünitesi olurda köşe takımı olmaz mı ? Ikea Söderhamn Köşe Kanepeler 2.849 TL yerine 2.719 TL, berjerlerde ise Ikea Ektorp Tullsta Tekli Koltuk 409 TL yerine 379 TL, Ikea Karlstad Tekli Koltuk 579 TL yerine 459 TL gibi rakamlarla satışa sunuluyor. Gençlerede sürpriz yapan Ikea, Çalışma masalarındada indşrşme gitmiş, örneğin Ikea Hemnes Çalışma Masası 999 TL yerine 649 TL Ikea Malm Çalışma Masası ise 349 TL yerine 269 TL fiyat etiketi taşıyor.

Daha bir çok üründe indirime giden Ikea’da kanepeler, organizerler, uzanma koltukları, ev tekstil ürünleri çocuk ürünleride kış indirimi dahilindeler. Bizler bu güzel kampanyadan sizler için bazı ürünleri foto galerimizde bir araya getirdik, yukarıda fiyatlarını belirttiğimiz ürünlerin dışında hayalinizde bir çok ürün bu foto galerimizde yer alıyor…

IKEA 2016 KIŞ İNDİRİMİ ÜRÜNLERİ GÖRSELLERİ

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern Minimalist Mobilya Modelleri 2016 başlıklı makalemizde modern mobilya tasarımları, modern orta sehpa modelleri 2016 ve modern zigon sehpa modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git