Ikea Kanatlı Fon Perde Modelleri 2016

ikea perde modelleri fiyatları görselleri kanatlı perde modelleri 2 kanatlı perde çeşitleri ikea fon perde modelleri…

Bu güne değin perde dekorasyonu hakkında sizlere bir çok fikir verdik. Perdelik döşemelik kumaşlar ve perde modellerini beğeninize sunduk. Oldukça zor bir iş olan perde seçiminde elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalıştık ve olmayada devam ediyoruz.

 

Perde seçimi yaparken dikkate alınacak çok şey vardır. Örneğin, ışığın yatak odanıza girip uykunuzu ve rahatınızı kaçırmasını engellemek için güneş ışığını tamamen kesecek modeller seçmek veya perdenizin desen büyüklüğünün, pencerenizin büyüklüğüyle orantılı olması gibi.

Oldukça derin bir konu olan perdelerin tarzları ise sürekli artmakla birlikte bu sayfamızda kanatlı yada 2 kanatlı olarak adlandırılan perdelerin Ikea yorumuna göz atıyor, Ikea’nın ev tekstili reyonundan sizler için seçtiğimiz çok güzel kanatlı perde modellerini foto galerimizde beğeninize sunuyoruz. Bu arada bu şık perdelerin fiyatlarını merak edenler için, fiyatların tercihlerinize göre 39 TL ile 169 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

IKEA 2015-2016 KANATLI FON PERDE MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Çocuk ve Genç Odası Zebra Perde Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 perde modelleri, çocuk odası perde modelleri ve genç odası perde modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2015-2016

Koçtaş bahçe balkon mobilyaları fiyatları görselleri 2015-2016 rattan oturma grupları masa sandalye setleri... Yaylalığı, yazlığı olanlar için bahçe, olmayanlar içinse...

Kapat