En Yeni Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları (Destina)

Kilim Mobilya 2016 yatak odası takımları fiyatları görselleri Kilim Mobilya destina yatak odası takımı yeni çıkan yatak odası modelleri…

Gelecek yılın yatak odası mobilya trendleri şimdiden belli oldu, zira mobilya markaları 2016 ürünlerini yeni yıla bir kaç ay kala vitrinlerine yerleştirmeye başladılar. Burada gördüğümüz yatak odası takımlarından anladığımız kadarı ile gelecek yıl, geçtiğimiz yılların aksine modern yatak odası takımları değilde daha zarif, modern avangard tarzların zirvede olacağı gözleniyor. Bu duruma verebileceğimiz en basit örnek ise şimdi inceleyeceğimiz Kilim Mobilya 2016 koleksiyonlarından biri olan Destina yatak odası takımı olabilir.

Adlandıramayacağımız bir görsel güzelliğe sahip olan Destina yatak odası takımında gardrop aynasının görsel şıklığı, kapak kulplarındaki oyma imitasyonları, abartısız şatafat olarak nitelendirebileceğimiz motifler takıma bambaşka bir görsel zenginlik katmış. Takımın birbirinden güzel görsellerini foto galerimizde bulabilirsiniz. Fiyatlarınıda mutlaka merak edeceksinizdir, o yüzden hemen fiyatları hakkında sizleri bilgilendirelim.

Efendim Destina yatak odası takımının 2 kapılı sürgülü dolap, şifonyer, ayna, 2 adet komodin ve başlıktan oluşan modeli 4.790,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

KİLİM MOBİLYA 2016 YATAK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ (DESTİNA)

Bir önceki yazımız olan Doğtaş 2016 Yatak Odası Takımları Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 yatak odası takımları, doğtaş yatak odası fiyatları ve doğtaş yatak odası modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git