En Güzel İstikbal Halı Modelleri ve Desenleri 2016

İstikbal deyince bir çoğunuzun aklına birbirinden güzel, sağlam ve kaliteli mobilyalar geldiğinin farkındayız. Ancak İstikbal mobilya sektöründe olduğu kadar, halı sektöründe de başarılı, zira hep yeni tarzlari yeni tasarımlar peşinde koşan markanın şahane halıları ülkemşz ve yurtdışında milyonlarca evin zeminlerini ısıtmaya ve süslemeye devam ediyor.

Bu sayfamızda kışı evlerinde daha sicak ve dekoratif anlamda daha şık geçirmek isteyen binbirdekor.com takipçileri için İstikbal Halı 2016 koleksiyonlarına ayırıyoruz. Aslında İstikbal Halı’nın en güzel desenlerini sizlerle buluşturuyoruz desek yeridir.

Dolayısı ile şu sıralar halı dekorasyonunuzu tekrar gözden geçiriyorsanız ve halı alınması gerektiğini düşünüyorsanız, foto galerimizde sizler için seçtiğimiz en güzel İstikbal Halı modellerine mutlaka göz atmanızı öneririz. Özellikle İstikbal Halı Melodi ve Silver serilerine bayılacağınızı düşünüyoruz.

EN GÜZEL İSTİKBAL HALI MODELLERİ ve DESENLERİ FOTO GALERİ

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Minimalist Mutfak Dolabı ve Dekorasyon Örnekleri

Son 4-5 yıldır ülkemizde dekorasyona bambaşka bir açıdan bakılıyor farkında mısınız ?.. Yeni yapılan modern binaların iç dekorasyon ve dizaynları...

Kapat