En Çok Tercih Edilen Renkler (Dış Cephe)

Geçtiğimiz günlerde binbirdekor.com olarak ülkemizde  iç cephe dekorasyonunda en çok tercih edilen renkleri sunmuştuk siz değerli okurlarımıza.Bu yazımızda ise, yine ülkemizin  dış cephe dekorasyonunda en çek tercih ettiği renkleri örnekleyeceğiz…

 

 

 

 

 

 

MAVİ TONLAR
Mavi tonları; sakinliğin, duygusal dengenin, duyarlılık ve güvenin rengidir. Gökyüzü ve denizi temsil eden mavi tonları, yatıştırıcı olmakla beraber çok uzaktan bile fark edilebilir niteliktedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YEŞİL TONLAR
Yeşil tonları, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. aynı zamanda huzur ve umut verir. Yenilenmeyi, gençliği ve rahatlığı simgeler. Güven duygusunun oluşmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPRAK TONLARI
Dış mekanda toprak tonlarından hareketle Kiremit, Bej, Taba, Açık Kahve ve Toprak tonlarını kullanabilirsiniz. Sarı tonları ile yapacağınız kombinasyonlarla seçtiğiniz toprak tonu daha soft görünecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KREMİT TONLARI
Yeşil tonlar kullanılarak boyanan binalar doğayla bütünleşerek çevresine sakinlik ve huzur yansıtacaklardır. Antik Yeşil, Kar, Çağla, Söğüt Yeşili, Defne Yaprağı, Bal Köpüğü tonlarını tek başına ya da kendi aralarında kombine ederek kullanın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SARI TONLAR
Bodrum Mavi, Okyanus Mavi yada Gece Mavisi ile gökyüzü sonsuzluğuna bürünebileceğiniz gibi Trianon Gri ya da Beton Gri ile yok görünmeyi tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRİ TONLAR
Saray Pembe veya Kayısı tonlarını kullanarak alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Şeker görünümünde çekici renklerle eviniz daha sevimli görünecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Marshall'ın Yeni Osmanlı Kahve Rengi başlıklı makalemizde duvar boyaları marshall, en güzel duvar boya renkleri ve evimi boyatmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Renkler (Dış Cephe) dış cephe kahve tonları,en çok tercih edilen dış cephe boya renkleri,dış cephe renk kombinasyonları,en cok tercih edilen dıs cephe renk,en çok tercih edilen dış cephe boyaları,gri renk dış cepheli ev,encok kullanılan dıs cephe renkleri,gri renk dış cephe,dış cephede en çok tercih edilen renkler,dis cephe kopugu, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Lazzoni masa 8
LAZZONİ’den Harika Yemek Masaları

1950 yılından bu yana sektörde varolan LAZZONİ,  her ürününde detaydan kaynaklanan şıklığa ve kaliteye yer vermeye çalışıyor. binbirdekor.com olarak hayranlıkla...

Kapat