Dış Cephe Taş Duvar Uygulamaları 2016

Ev Dekorasyonunda hep iç dizayndan bahsediyoruz son zamanlarda, sımsıcak yuvanızda yapacağınız dekorasyonlara elimizde geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz binbirdekor.com olarak. Ancak artık kış geldi ve birazda dış cephelerimizi düşünmenin zamanı geldi. Sonuçta yağmur geliyor, kar geliyor. Bu etkenler eğer iyi bir dış cephe kaplamasına sahip değilsek, özene bezene tamamladığımız iç dekorasyon uygulamalarımızada zarar verecektir.

Dolayısı ile içeriye bir şey olmaması adına sağlam bir dış cephe dekorasyon ve uygulamasına ihtiyacımız var. Sağlam olduğu kadar şık ve binamızı her yerden belli edecek kadar dikkat çekici olması gerekir. Öyle güzel olmalı ki insanlar adres tarif ederken sizin binanızı mihenk taşı olarak kullanmalı. Mesela, “şuradaki taş binayı geçince sola dönün” gibi cümleler kullanmalı.

İşte bu sayfamızda taş duvar dekorasyonlarının dış cephelere uygulanmış örneklerini beğeninize sunarak evlerinizi birer mihenk taşı hâli getirmeyi planlıyoruz. Foto galerimize göz attığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, evinizin dış cephesi için aradığınız parlak fikri burada bulacaksınız…

DIŞ CEPHE TAŞ DUVAR UYGULAMA ÖRNEKLERİ 2016

Bir önceki yazımız olan İtalyan Duvar Kağıdı Modelleri 2016 (Portofino) başlıklı makalemizde en güzel ithal duvar kağıtları, italyan duvar kağıdı modelleri 2016 ve ithal duvar kağıdı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git