Dekoratif Mutfaklar İçin Şık Duvar Kağıtları

Mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dekorasyon örnekleri en güzel mutfak dekorasyonları mutfaklar için duvar kağıdı modelleri mutfakta duvar kağıdı olur mu ?..

Tıpkı “banyoda duvar kağıdı olur mu ?” gibi sorularla karşı kaşıya kalan alanlardan biride mutfaklardır. Genelde tüm duvarları seramik veya fayanslar ile kaplanan mutfak duvarlarında duvar kağıdı ilk bakışta biraz abes geliyor gerçekten. Ancak aşağıda örneklerinde sunduğumuz duvar kağıdı uygulanmış mutfakları görünce bu önyargı yıkılıyor. Boş ve soğuk duvarlar yerine sımsıcak, renkli duvar kağıdı uygulanmış mutfak duvarları şeklinde bakarsanız olaya önyargı nâmına hiç bir şey kalmıyor zaten.

Düşünsenize mutfak tezgah arası dekorasyonunuza uygun, albenili bir duvar kağıdı tezgahın karşısında veya mutfak dolaplarınızla, perdelerinizle ahenkli duvarlar… Foto galerimize göz atın ve düşlediğiniz bu uygulamaları hayata geçirmek için kolları sıvayın…

 

 MUTFAK DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Mutfaklarda Kırmızı Beyaz Renk Kombinasyonu başlıklı makalemizde 2014 mutfak trendleri, beyaz hazır mutfak ve kırmızı hazır mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git