Dar mekanları geniş gösteren renkler

Küçük evler için renk tavsiyeleri dekorasyon önerileri fikirleri…

dar evler için renk

Dar ve küçük mekanlar ister ofis, ister ev olsun özellikle geniş ve ferah mekanlarda yaşamaya alışmış halkımız adına büyük sıkıntıdır. Daha önceki binbirdekor.com sayfalarında bu sıkıntılardan sıklıkla bahsedip, dekorasyon ve mobilya fikirleri vermiştik. Bu sayfamızda yine bu tip öneriler ve fikirlerden biri ile daha doğrusu dar mekanlarınızı, odalarınızı, koridorlarınızı ferah ve geniş gösteren duvar rengi tavsiyelerinde bulunacağız.

dar evler için renk_2

Açık renkler mekanı büyük göstermelerinin yanında fazla ışık almayan odalarıda aydınlık gösterdikleri için ekstra avantajlıdırlar. Dolayısı ile odanızın rengini mümkün olduğunca açık tonlardan seçin.

dar evler için renk_3

Seçtiğiniz renkler arasında lila rengi kesinlikle olmasın zira, mekan dar ve boğucu ise morun tüm tonları durumu daha kötüye götürüp, mekanı daha da boğucu bir hale getirir. Bu rengi çok seviyor ve mutlaka lila rengini kullanmak istiyorsanız, o zaman eşya seçiminizde dikkatli olmanız gerekir. Eğer evinizin eşyalarını doğal renklerle, yani taba, açık kahverengi, ecru gibi tonlarla döşerseniz ve Kum beji ve ıhlamur gibi soft tone renkleri  de kullanırsanız, arzuladığınız yumuşak ve hoş atmosferi yakalayabilirsiniz.

dar evler için renk_4

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yataş genç odası modelleri Bosco

Yataş enza genç odası modelleri fiyatları resimleri çeşitleri... Uyku dünyasının lider markalarından Yataş 'ın mobilya markası Enza, şık, sağlam ve...

Kapat