Çok şık şömineli oda dekorasyonları

Şömineli oda şömineli salon dekorasyonu ev dekorasyon fikirleri en güzel şömine modelleri ev dekorasyonunda şömine salon dekorasyon fikirleri…

Modern şöminelerden, klasik şöminelerden, hatta fütüristik şöminelerden daha önce sıklıkla bahsedip en güzel şömine modellerinden sizlere örnekler sunduk ve inanın bana bir çoğuna tüm ekip olarak hasta olduk diyebiliriz. Bu bahsi geçen ürünleri görmeyenler var ise mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Evet şömine modellerini gözden geçirdik, ama şömineli odaların dekorasyon stillerini hiç ele almadık.

Dolayısı ile bu sayfamızda şömineli salonlara, oturma odalarına göz atıp, şömineli bir eve sahip veya böyle bir evi hayal eden takipçilerimize foto galerimizde kelimenin tam anlamı ile göz alıcı dekorasyon örnekleri sunarak fikir sahibi yapmaya çalışacağız.

ŞÖMİNELİ EV DEKORASYON ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Transparan Gergi Tavan Sistemleri başlıklı makalemizde asma tavan modelleri, gergi tavan sistemleri ve ışıklı tavan dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kruvaze perdeler 600x420 Yeni kruvaze perde modelleri
En Güzel Kruvaze Perde Modelleri Görselleri

2014 perde modelleri perde dekorasyon fikirleri kruvaze perde örnekleri çeşitleri görselleri en güzel perde modelleri 2014 perde trendleri... Dekorasyona etkisi...

Kapat