Çok İlginç ve Dekoratif Duvar Rafı Tasarımları

Sanırım ev dekorasyonu konusunda en esnek yapıya sahip objeler duvar rafları, yâni oynamaya en müsait objelerin başında duvar rafları geliyor. Bu eşyalar için hayalinizdeki neredeyse herşeyi ilham olarak alabiliyor ve işin komik tarafı çeşitli malzemeler ile uygulayarak hayata geçirebiliyorsunuz.

Örneğin arı peteklerinden yola çıkıp, kalp atış çizgisini, hatta su borularını, hayvanları, elektriği, ayakkabıları duvar raflarına yansıtabiliyorsunuz. Ben bu olayı biraz tablo yapmaya benzetiyorum. Sonuçta ressamlarda, doğadan, aşktan, insandan, bir yerlerden ilham almıyorlarmıydı ?..

Dekoratif raf tasarımlarında serbest çalışmalar göz kamaştırıyor, ama bana kalırsa biraz da sanatçı bir ruh ve zenaatkar bir el gerektiyor, ondan sonrada ortaya foto galerimizde görebileceğiniz muhteşem ürünler çıkıyor…

ÇOK DEKORATİF DEĞİŞİK RAF TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

 

Bir önceki yazımız olan Evinizi Geniş Gösterecek Duvar Rengi Önerileri başlıklı makalemizde 2016 duvar renkleri, dar evler için duvar renkleri ve dar oturma odası duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git