Çilek çift katlı ranza modelleri 2014

Çift katlı ranza modelleri çilek genç odası çeşitleri yeni çift katlı ranzalar çocuk odası için iki katlı ranza modelleri resimleri örnekleri… 

Bebek, çocuk ve genç odası deyince akla gelen ilk marka Çilek sanırım arkadaşlar, zira bu konuda bir çoğunuzla hem fikir olduğumu düşünüyorum. Yıllardır piyasaya sürdüğü birbirinden güzel ve özgün tasarımları ile bu konuda trend belirleyici olan Çilek, artık kült haline gelen marklarımızdan. Üstelik sadece ülkemizde değil, 5 kıtada, tamı tamına 66 ülkede tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor.

Çilek tasarımları şık görünümlerinin yanında, sağlamlıkları, fonksiyonel ve kolay kullanım özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Bu durum ise bir çok anne-babanın tercihini markadan yana kullanmasına neden oluyor.

Gelelim konumuza, özellikle iki oda bir salon evlerde çocuk odası başlıca sorunlardan biri, iki çocuklu aileler çocuklarının odalarını ayıramadıkları için  genellikle iki çocuğa dar bir oda vermek zorunda kalıyorlar. Yataklar konusundaki sıkıntıyıda çift katlı ranzalar ile hallediyorlar. Bu türde milyonlarca aile olduğunu varsayarsak bu ürün gamında doğal olarak geniş bir ürün yelpazesi oluşuyor. Bu geniş pazar ise üreticilerin iştahını kabartırken, yepyeni ürünler tasarlamalarına neden oluyor. Kendi zamanınızda ki demir çift katlı ranzalar ile yeni nesil çift katlı ranzalar arasındaki fark bu durumu açıkça ıspatlıyor.  Örneğin Çilek ‘in çift katlı ranzaları, insan bu ranzaları görünce ister küçük, isterse geniş ve saray gibi evde yaşasın bu şahane tasarımları kullanmak istiyor. Henüz Çilek’in çift katlı ranzalarını görmediyseniz ve gerçekten özgün bir şeyler arıyorsanız sizler için özellikleri ile birlikte incelediğimiz bu ranzaları görmenizi mutlaka tavsiye ederim…

çilek çift katlı ranza modelleri

2014 çift katlı ranza modelleri

Çilek ‘in Active Single koleksiyonunda bulunan ranzası yüksek güvenlik standartlarına sahip ranza, kardeş odalarının kompakt ve sade bir çözümü olarak sunuluyor. Gerektiğinde ayrılıp iki farklı karyola olarak da kullanılabiliyor.

çilek çift katlı ranza modelleri_2

Çilek Black Prate çift katlı ranza

Çilek’in en gizemli koleksiyonu Kara Korsan’ın heyecan verici korsan ruhunu iki kat artıran, bulutlara daha da yaklaştıran ranza seçeneği 90×200 ebatlı olarak geliyor. Birbirine anlatacak çok hikâyesi olan ayrılmaz “korsan” kardeşlere…

 

çilek çift katlı ranza modelleri_3

Çilek Captain Single Ranza

Dar alanlarda seyredenler için kullanışlı bir çözüm sunan Kaptan Ranza, serinin çizgisine sadık kalıyor; pirinç renginde metal ayakları ve güçlü korkulukları sayesinde çok sağlam ve çok güvenli.

 

çilek çift katlı ranza modelleri_4

Çilek Flora ranza

Bu doğal güzellikler odasında yatak tercihi ranzadan yana olacaksa güvenlik en dikkat edilmesi gereken unsur olmalı. Bu yüzden Flora Ranza, GS Güvenlik Sertifikası’na sahip. Dilendiğinde birbirlerinden ayrılarak iki ayrı karyola olarak da kullanılabilen bu yüksek güvenlikli ranza böylece fonksiyonelliği de eksik bırakmıyor. Tabii serinin mavi çiçekleri ranzanın da huş kaplaması üzerinde karşınıza çıkıyor. Ayrıca ahşap detaylar ranzaya zenginleştiren bir başka tasarım unsuru. İstenirse ranzanın ilk katının altına da bir alt karyola yerleştirilerek hem görünüm hem de yatak sayısı bakımından ranza zenginleştirilebiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Çilek çocuk odası modelleri 2014 (Dalmaçyalı) başlıklı makalemizde çilek çocuk odası 2014 ve çocuk odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Çilek çift katlı ranza modelleri 2014 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sinem dedi ki:

    çilek flora ranzanın fiyatını öğrenebilirmiyim fakat acil cevap yazarsanız sevinirim

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri

Ev dekorasyon önerileri duvar rengi tavsiyeleri dekorasyon nasıl yapılır yatak odası mutfak banyo dekorasyon önerileri örnekleri resimleri... Eğer binbirdekor.com 'un...

Kapat