Binbir Çeşit Dresuar Burada !..

Yeni sezon dresuar modelleri klasik dresuar çeşitler mobilya dekorasyon fikirleri antre dekorasyon örnekleri dresuar nedir nereye koyulur nasıl bir dresuar almalıyım…

Ya arkadaşlar yanlış anlamayın da sürekli yeni evimden bahsediyorum, acaba yanlış mı yapıyorum bilmiyorum. Alan var alamayan var, nispet yapar gibi oluyo farkındayım. Ama içim tertemiz, Allah olmayana daha güzellerini versin diye dua ediyorum inanın bana… Ancak şu sıralar bu eve yoğunlaştığım içinde makalelerim bu yönde ilerliyor.

Aslında bir nevi sizlerden yardım istiyorum :) Bu güne değin yeni ev alan veya evini yenileyen binbirdekor.com takipçilerine ben yardım ettim. Dekorasyon ve mobilya fikirleri verdim. Bu günlerde ise ben sizlerden yardım bekliyorum samimiyetle :) Mesela dresuar düşünüyorum, hemen antreye, fakat bir türlü karar veremedim. Çünkü çooooook güzeller, bayıldım. Bi bakıverin ve yorumlarınızla en beğendiğiniz modeli bana iletin… NOOOOLUR, yoksa kafayı yiyecem :)

EN GÜZEL DRESUAR MODELLERİ GÖRSELLERİ FOTO GALERİ

Bir önceki yazımız olan Kleopatra Koltuk Modellerinin En Güzelleri başlıklı makalemizde josefin koltuk, kleopatra koltuk ve uzanma koltuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Şık Avangard Koltuk Takımları !… (Mobesko)

En yeni mobilya modelleri klasik koltuk takımı örnekleri Mobesko koltuk takımı çeşitleri fiyatları salon koltuk takımı modelleri avangard mobilya görselleri......

Kapat