Bellona’dan 2016 Dekora Yatak Odası

Yatak odası dekorasyonunun en önemli öğeleri hiç şüphesiz mobilyalardır, zira zaten mobilyaların dışında kalan alanlar oldukça kısıtlıdır. Bu alanlarda genelde mobilyalara göre dekore edilir. Hem dekorasyon açısından, hem de bu mobilyaları uzun yıllar kullanacağımızdan yatak odası mobilya seçimini yaparken ince eleyip sık dokumak gerekir.

Bu konuda sizlere yardımcı olmak, en güzel yatak odası mobilyalarını sizlerle buluşturmak adına binbirdekor.com olarak bizlerde araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Örneğin bu sayfamızda Bellona’nın 2016 yılı koleksiyonları arasında yer alan Dekora yatak odası takımını sizler için detaylı olarak inceliyoruz.

Bellona Dekora yatak odası adı üstünde bir takım, zira son derece dekoratif bir yatak odası takımı olarak dikkat çekiyor.  Beyaz ve altın kaplamanın muhteşem uyumu ile dizayn edilen takım, hem konforlu, hemde ayrıcalıklı yatak odaları yaratıyor.

Üç farklı versiyon ile satışa sunulan Dekora yatak odasının ilk versiyonu, 5 kapılı gardroba sahip ve 4.890,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın 6 kapılı gardroplu versiyonu ise 5.290,00 TL. Son olarak sürgü kapaklı gardroplu Dekora yatak odası ise 4.990,00 TL fiyat etiketine sahip. Dekora yatak odasının birbirinden güzel görsellerini foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

2016 BELLONA DEKORA YATAK ODASINA GÖZ ATIN !… 

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Lüks Bir Yatak Odası Daha ! başlıklı makalemizde bellona valdes yatak odası, bellona yatak odası fiyatları ve bellona yatak odası takımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git