Bellona Vizyon Koltuk Takımını Gördünüz Mü ?..

Ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona’nın 2016  koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda henüz dumanı üzerinde Bellona koltuk takımlarından biri ile huzurlarınızdayız değerli binbirdekor.com takipçileri. Sizler için Bellona en yeni koltuk takımlarından Vizyon Serisini her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Salonlara soft bir hava ve bahar tazeliği katan Bellona Vizyon koltuk takımı, soft renklerdeki tatlı döşemelik kumaşları ve tabii ki makrome dikiş detayları ile dikkat çekiyor. İki adet 3’lü koltuk ve 2 berjerden oluşan Vizyon koltuk takımı baza ve yatak olarak kullanılma özelliğinden dolayı, fonksiyonel bir koltuk takımı olarakta öne çıkıyor.

 

Görsellerini sizler için hazırladığımız foto galerimizde detaylı olarak inceleyebileceğiniz Bellona Vizyon koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, iki adet 3’lü koltuk ünitesi, 2 adette berjerden meydana gelen takım şu an itibarı ile 5.690,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

BELLONA 2016 VİZYON KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Almanya’dan Hazır Mutfak Modelleri (Şafak Küchen)

Hazır mutfak markaları ve modelleri çok merak edilir oldu ülkemizde, zira zaman içerisinde modern dekorasyon tarzlarının trend haline gelmesi, hazır...

Kapat