BAUHAUS’tan Ankastre Set Kampanyası !…

BAUHAUS’tan Ankastre Set Kampanyası !…
20 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 527 kez okundu.

Eski fırınlı ocak ve sürgülü aspritörlerimizin yeni alan Ankastre setler yavaş yavaş tüm mutfaklar da yerlerini almaya başladılar… Piyasada marka ve özelliklerine göre fiyatları 900 TL ile 6000 TL arasında değişiyor ankastre setlerinnn Anvak BAUHAUS ”taş gibi fırın” sloganı ile pişyasa hızlı bir giriş yapan SİMFER‘in ankastre setini 24 hazirana kadar montaj dahil olmak üzere 649 TL ‘den satışa sunuyor… Şu sıralar eski fırınlı ocak ve aspratörünüzden kurtulmayı düşünüyorsanız BAUHAUS‘un bu kampanyasına mutlaka göz atın….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Silverline'dan Ankastre Set Kampanyası başlıklı makalemizde ankastre indirim, ankastre kampanya ve ankastre kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

BAUHAUS'tan Ankastre Set Kampanyası !... bauhaus ankastre set,bauhaus ankastre set fiyatları,bauhaus ankastre fiyatları,bauhaus ankastre,bauhaus ankastre ocak fiyatları,bauhaus ankastre setler,bauhaus davlumbaz fiyati,bauhaus fırın ocak davlumbaz fiyatlar,bauhausta ankastre fırınlar,bauhausta fırınlar, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
MONDİ kalina köşe takımı 1
KALİNA Köşe Takımı (MONDİ)

Son zamanların yeni trendi köşe takımlarına MONDİ'den Harika bir Örnek.... KALİNA Köşe Takımı... Özellikle sandık baza şeklinde açılan Puf'u ile...

Kapat