Ahşap eklemeli farklı bir mutfak

2014 hazır mutfak modelleri yeni hazır mutfak çeşitleri modern mutfak tasarımları mutfak dekorasyonu fikirleri mutfak dolabı modelleri resimleri…

Benim gibi ahşap hastası, parke hayranı bir kişiliğe sahipseniz, naturel dekorasyon tarzlarından hoşlanıyorsanız, birazdan foto galerimizde beğeninize sunacağım mutfak tasarımına bayılacağınızı garanti ediyorum. Ancak konuya girmeden hemen önce uyarmak isterim ki bu mutfağa ilk bakışınızda zemin parkelerinin mutfak dolabına tırmandığı gibi bir hisse kapılabilirsiniz :)

Sloven mutfak tasarım markası Mateja Cukala tarafından tasarlanan bu şık mutfak, ahşabın doğallığını, sıcaklığını ve asaletini mutfak tezgahlarına taşımış. Eklemeli yapısı ile bilindik mutfak tasarımlarından aykırı bir görünüm veren bu tasarım,normları bakımından normal mutfaklardan farklı değil, yâni ekstra üniteleri, dolapları yok. Bu mutfağı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, sadece parkeyi andıran ahşap ekleme dokusu.

Her ne kadar ahşap ve teknoloji birbirine uzak unsurlar gibi görünsede, Mateja Cukala bu tasarımda ikisini bir araya getirmeyi başarmış, zira bu mutfaktaki tüm çekmeceler ve üst dolaplar modern dokunmatik sistemle açılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 hazır mutfak modelleri (Kale İris) başlıklı makalemizde 2014 hazır mutfak modelleri ve kale hazır mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Casati Boya iç cephe renkleri 2014

2014 duvar renkleri Casati renk kartelası moda duvar renkleri gül kurusu duvar rengi kum beji kumsal somon renkleri en güzel...

Kapat