2015 Banyo Dolabı Modelleri (Vanucci)

Vanucci banyo dolabı modelleri 2015 banyo mobilya modelleri lavabolu banyo dolapları markaları görselleri hilton lavabo çeşitleri…

Banyo dekorasyonunun en önemli argümanları seramik ve fayans modelleridir. Ancak Banyo mobilyalarınıda yabana atmak çok tehlikelidir. Çünkü binbir emek harcayarak seçtiğiniz birbirinden güzel seramikleriniz yanlış mobilya seçimi ile bir anda sakatlanabilir. Ben bu durmunun Milyonlarca dolar harcanarak satın alınan bir futbolcunun ilk maçında, ağır bir  sakatlık geçirmesine benzetirim.

 

Bayanları ilgilendiren bir konuda bu biraz erkeksi bir örnek oldu sanırım ama durum hakikaten böyledir. İnanın böyle çok örneğe rastlamışımdır. Dolayısı ile banyo mobilyalarını özellikle de lavabolu banyo dolaplarını seçerken, ince eleyip sık dokumanızı öneririm.

Ben genellikle bu konuda hazır banyo dolapları yerine özel tasarım ürünlerin tercih edilmesini tavsiye ediyorum. Ancak bu pahalı bir yöntem olduğundan hazır banyo dolaplarınıda seçebilirsiniz. Hazır banyo dolabı için bir marka istiyorsanızda Vanucci’nin her zevke hitap ettiğini söyleyebilir, markanın birbirinden güzel ürünlerinide foto galerimizde beğeninize sunabilirim :)

VANUCCİ BANYO DOLABI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Banyo Seramik Kombinasyonları başlıklı makalemizde banyo seramik kombinleri, banyo seramik markaları ve banyo seramik modelleri resimli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2015 (Laura)

Bellona 2015 koltuk takımları fiyatları bellona en yeni oturma grupları görselleri bellona kampanyalı kotuk takımları... Sanırım 2015 yılının en hızlı...

Kapat